Francúzsky parlament v stredu večer schválil nový školský zákon. Mimo povinnú dochádzku od troch rokov prešiel oboma komorami aj návrh meniaci doterajší školský formulár progresívnym neomarxistickým smerom. Namiesto kolóniek “matka” a “otec” sa od nového školského roka budú rodičia zapisovať do kolóniek “rodič 1” a “rodič 2”.

Uvedenie homosexuálneho rodičovstva do školského zákona vyvolalo očakávateľné odmietavé reakcie zo strany konzervatívnych a kresťansky orientovaných poslancov.

Pre spravodilivosť treba dodať, že vláda ho neodporúčala, no napriek tomu prešiel prvým čítaním vo francúzskom Národnom zhromaždení.  Ako to už pri týchto politických témach býva, profesionálni marketéri od progresívcov a neomarxistov dali tejto zvrhlej hre vábivý názov “za školu plnú dôvery”. Ich perfídnosť sa totiž vždy skrýva za vzletné a v konečnom dôsledku prázdne slová.
Dokonca francúzsky minister Jean-Michel Blanquer a predkladateľka zákona Anne-Christine Langová proti dodatku protestovali.

Zavedenie termínov “rodič 1” a “rodič 2” do školských formulárov má za cieľ “zakotviť v legislatíve rodinnú diverzitu detí”, vysvetlila pre francúzske médiá autorka dodatku Valerie Petite z hnutia Vpred!

Pri pohľade na ciele neomarxistov a progresívcov by sme mali byť vždy obozretní. Podobných ako vo Francúzsku máme tu na Slovensku, ktorí už sú “Spolu za Slušné Progresívne Slovensko”.

Samotný pojem “rodinná diverzita detí ” je len pokračovaním a legalizovaním problému, ktorý vznikol povolením adopcie detí homosexuálnymi pármi. Ak by k povoleniu nedošlo o žiadnej “rodinnej diverzite” by sme nehovorili. Salámová metóda na Západe funguje už roky. Najprv sú to registrované partnerstvá, potom “manželstvá pre všetkých”, pokračuje to adopciou detí a na konci dňa sa hovorí o rodinnej diverzite a rodičovi jedna a dva. Povolením prvého sa do pár rokov rúca celý koncept tradičnej rodiny.

Neomarxisti a progresívci to budú zaklínať “dôverou v školu”, “rodovou demokraciou”, diverzitou sexuality a sociálnych rolí “, dokonca sú ochotní ísť tak ďaleko a hovoriť, že pojem ako otec, mama, deti je buržoázny prežitok lebo “pokrok” nezastavíte.

Nuž odkážme im, že Slovensko je kresťanskou krajinou, krajinou kde tradičné hodnoty ako rodina pozostávajúca z otca, mamy a detí sú našou prirodzenou výbavou národnej identity.

My s kolegami v NÁRODNEJ KOALÍCII  máme program “Miliarda pre rodiny”, tento program nie je len floskulou, je to program ako namiesto imigrácie a riešenia demografie “dovozom Afriky do Európy” pomôcť slovenským rodinám a slovenským deťom. Tento program je identický s tým, čo dnes hovoria Mateo Salvini alebo Viktor Orbán. Nie je preto ani tajomstvo, že sú to naši politickí partneri v zápase o eurovoľby. V nich sa nakoniec bude aj rozhodovať o tom, či rodina zostane nedotknutá zvrhlými chúťkami neomarxistov a progresívcov.

V eurovoľbách sa totiž nerozhoduje len o imigrácii ale aj o tom, či zostaneme tým kým sme. Rodinami otcov, mám a detí, slovenským národom, ktorý chráni štít kresťanstva.