Skip to main content

Vážení občania Slovenskej republiky,

blížia sa parlamentné voľby a s nimi aj jedinečná príležitosť ukázať, ako veľmi sme (ne)spokojní s tými, ktorí Slovensko viedli. Od roku 1993 sa vo vládach vystriedali „najväčší odborníci“, modrí aj červení, ľavica aj pravica. A  aký je dnes výsledok?

Slovensko má tak vysoký štátny dlh, že aj to najmenšie bábätko má dnes na svojej hlávke dlžobu viac ako 8500 eur aj napriek tomu, že si nikdy nič nepožičalo. Mladí ľudia sú vyháňaní do zahraničia a tí, čo ostali, sa zotročujú hypotékami na celý život. A naši rodičia a starí rodičia, teda dôchodcovia? Tí, ktorí celý svoj život poctivo pracovali, platili dane, odvody a budovali aj tento štát?

Z tých všetkých urobili vlády doslova žobrákov, ktorí si musia strážiť výdavky za lieky a bývanie. Namiesto dôstojnej jesene života sú mnohí odsúdení na  každodenný boj o prežitie. Veď ešte aj o väzňov sa štát stará lepšie, ako o svojich dôchodcov. To je do neba volajúca hanba! Prestaňme už konečne ohýnať chrbty, lebo raz príde deň, keď sa nás budú naše deti pýtať, čo sme pre záchranu Slovenska urobili my.

Máme jasný a silný plán ako postaviť Slovensko opäť na nohy! V mnohých oblastiach stačí len použiť sedliacky rozum a prestať kradnúť! Štát má totiž peňazí pre všetkých dosť, len ich treba míňať na potreby ľudí, a nie na kšefty a záujmy oligarchov! Veď na to, aby sa ľuďom žilo lepšie, netreba veľa. Stačí obnoviť to, čo niekedy výborne fungovalo.

Máme odvahu obnoviť štátne podniky na výstavbu bytov a ciest, zoštátniť strategické podniky – zlaté nosnice nášho hospodárstva, a dovoz druhotriednych potravín nahradiť obnovou slovenského poľnohospodárstva a potravinárstva. Štátne zákazky budeme prioritne smerovať k slovenským podnikom. Čo najviac peňazí zo štátneho rozpočtu musí predsa zostať ľuďom na Slovensku!

Ako jediní máme odvahu chrániť Slovensko tak, aby ho aj naše deti poznali rovnako, ako sme ho poznali my. Ako Slovensko národné a kresťanské! Pán Boh nám dáva obrovskú príležitosť poučiť sa na chybách západných štátov. Ľudová strana Naše Slovensko, spolu s našimi partnerskými stranami, je jedinou politickou silou, ktorá dokáže zastaviť nebezpečných liberálov v ich snahe zničiť Slovensko rovnako, ako zničili krajiny západnej Európy. Pridajte sa k nám!

Čítajte viac v predvolebnom čísle Novín ĽS Naše Slovensko:
Noviny vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu.